Peokohad

Mõnigikord tahetakse juubelit või pulmi või suvepäevi pidada. Leitakse, et meie võiks esinema sobida. Ja siis küsitakse, et kas on mõnda sobilikku kohta soovitada, kus mängitavad vanema aja lood ilusti kõlavad. Ning kus tahtmise korral saaks ka kõhu täis süüa, mängida ja tantsu keerutada. Ega alati parimat võimalust pakkuda ei mõista, aga aastate jooksul on mõnedki kohad silma jäänud, kus kõigile ilus olemine võib tekkida

Vabaõhumuuseumi Kolu Kõrts

Koht, kus mõnelgi jõulukuul oleme pooled õhtud veetnud. Kus aga aastaringi ettevõtmisi pidada saab. Puupõranda ja kiviseintega talliruumi mahub ka suurem pulmaseltskond ära, rääkimata vähematest ettevõtmistest. Tallinlastele hea lähedal käia ja korraldada.

Luhtre talu

Viisakas mitmekülgne turismitalu Märjamaa kandis. Võimalusi nii sees kui väljas toimetamiseks. Ning asjalik pererahvas, kelle käest vajadusel kõike küsida julgeb.

Mustjõe kõrtsitalu

Eheda vana aja hõnguga koht metsade keskel. Täispalkidest rehetare talviseks söögiks ja tantsimiseks. Ning kui peremehe käest ekskursioon tellida, siis leiab lähedasest metsast hulgem kohti nii koolikaaslastega maailma asjade paika panekuks kui ka silmarõõmuga väga vaikselt omaette olemiseks.

Käbliku talu Põlvamaal

Leevi jõe ääres ilus vaikne koht seltkonnaga toimetamiseks, lõkke ääres laulmiseks ja pärast saunas korralikuks vihtlemiseks.

Maeru trahter

Vana Haapsalu maantee ääres koht, kus ilusti kõht täis süüa, juttu rääkida, laulda ning natuke ka tantsida.

Tarsi talu

Entusiastliku pererahvaga koos arenev turismitalukompleks, kuhu ikka midagi üllatavat tekib. Igaüht sinna ei lasta, aga kui kultuursena ning eriti teatrihuvilisena välja paistate, siis ollakse valmis teie heaks paljutki tegema. Vahutavast koduõllest alates.

Nõmme kõrts Raplamaal

Parajalt omaette ja parajalt ligipääsetav. Sobib nii suurele kui väikesele seltskonnale.

Tehumardi tulemaja

Väljast väike ja seest suur ümar ja keskel põleva tulekoldega maja, kus sajapealisel seltskonnal Saaremaal olles piisavalt ruumi süüa ja tantsida.

Muhu Koguva Vanatoa turismitalu

Lahke ja asjaliku pererahvaga suur talu, kus võib iga ilmaga suure rahva vastu võtta, pärast pidu välja puhata lasta ning järgmisekski päevaks jagub kohapeal tegemist ning uudistamist.

Vana-Veski puhkemaja Anna lähedal

Sobib eriti neile, kel kavas väliüritusi korraldada. Jõgi, lõkkeplats, tantsupõrand koos lavaga. Aga sees saab ka olla.

Kalda talu Valgamaal

Sakslasest peremees tuli Eestisse pensionipõlve pidama. Et igav poleks, lõi omale turismitalu - just sellise, kus tema ise ja ta sõbrad tahaksid puhata. Kel välismaalastele Eestimaa tutvustust vaja, neile just sobiv koht. Ja skaudid on eriti teretulnud.

Torupillitalu

Kuulsate Taulide torupillitalu Valgamaal Riidajas. Ruumikas ja hubane.

Cantervilla loss

Pidulik mõisakompleks, kus aadlisoost pererahvas teile lahkesti abiks on - ainult ka ise tuleb vastavalt käituda.

Nõmme kultuurimaja

Hea viisakas ja lihtne koht, kui Tallinnas vaja rahvas peole kutsuda.

Glehni loss

Tipikate korrastatud vana paeiludus, kus lisaks suurele peosaalile ka all mäekülje peal teine ja väiksem pesitseb.

Söökla Tondil

Kodune ja ruumikas koht lihtsa sõbraliku peo pidamiseks.

Sagadi mõis

Metsameeste põhjalikkuse ja südamega taastatud paik

Jõelähtme rahvamaja

Armas ja soe ahjuküttega peoruum, kus palju tantsitud.